Kurz NLP Practitioner

Aktuálne kurz NLP Practitioner prebieha a termín pre novú skupinu nie je stanovený. V prípade záujmu ma kontaktujte ohľadne možného termínu.

Aj náš vnútorný svet by sa dal zakresliť do akejsi mapy súvislostí medzi našimi názormi, emóciami a reakciami. Nahliadnite do svojho podvedomia a spoznajte čo, kde, kedy a ako vás formovalo a ako vás to ovplyvňuje v každodenom živote. Naučte sa prekresliť "ulice" neužitočných vzorcov myslenia a správania do novej lepšej podoby.

Skúsenosti účastníkov kurzu

Určite som dnes vnútorne pokojnejší človek a moje rozhodnutia menej ovláda strach ako pred rokom. Dostala som veľa porozumenia a podpory a našla v Borisovi výnimočného a trpezlivého človeka, ktorý mi pomohol si viac veriť a mať viac „pod kontrolou seba"
MajaRiaditeľka vo finančnej inštitúcii
O NLP som sa zaujímal už dlhšie roky, ale nikdy som sa neodvážil prihlásiť na žiadny kurz (a pravdupovediac, niektoré na mňa pôsobili až príliš komerčne). Preto som rád, že som sa na túto cestu vydal s Borisom, ktorého som už predtým spoznal ako excelentného a veľmi vnímavého človeka. Kto čaká rýchlo(kvasený)kurz geniality, tak asi nie je na správnom mieste. Ale keď sa chcete dozvedieť niečo viac o sebe, prípadne sa odhodláte aj na hlbšie „vŕtanie" v sebe samom tak verím, že výsledky budú stáť za to. Pozor, cesta k „prameňu" môže niekedy byť aj pod nánosmi, ktoré sa hromadia desiatky rokov, takže vŕtanie nemusí byť ani ľahké a ani príjemné. Napriek tomu ja vrelo odporúčam to vyskúšať.
MarianIT manažér
Stretnutia s Borisom boli vždy príjemné, ako rozprávať sa s kamarátom nad pohárikom. Zároveň som ale dostala obrovskú dávku vnútorného pokoja, užitočné vhľady a rady. Neprestáva ma fascinovať ako rýchlo Boris veci pochopí/vycíti, zanalyzuje a dá jasné a trefné otázky. Riešenia sme našli oveľa rýchlejšie ako by som čakala.
RadkaPrávnička

Spoznávate to?

Prečo sa mi to deje?

Pýtate sa sami seba v situáciách, ktoré sa opakujú bez zrejmej príčiny?

On je taký/Ona je taká

V práci či vzťahu nemôžete dosiahnúť to čo by ste chceli "lebo tí druhí..."

Musím sa rozhodnúť medzi...

Tiež si v živote vyberáte buď/alebo pretože "musíte"?

DÁ SA TO AJ INAK!

Čo sa v kurze naučíte?

Systém vlastných hodnôt

Nič v živote nerobíme náhodou. Za všetkým sa skrýva napĺňanie vnútorných hodnôt aj keď si ich nie sme vedomí.

Rozpoznávať svoje vzorce

Máme v sebe ukrytých množstvo vzorcov myslenia, správania aj emočných reakcií. Spoznajte ich a naučte sa ako ich zmeniť.

Intervenčné techniky

Spoznať sám seba je dôležité, ale prečo sa nenaučiť ako láskavou formou zmeniť sámých seba.

Nastaviť si hranice

Rozlišovať kde končí "ja" a začína sa svet okolo. Rozoznať čo ovplyvniť môžme a čo nie. Nehodnotiť, nesúdiť a žiť s okolím v harmónii.

Lepšie komunikovať

So sebou samým aj s okolím. Nadväzovať uprimnú a otvorenú komunikáciu nie na báze slov ale skutočného porozumenia.

Definovať si ciele

Nie na základe povrchného "mal by som", ale na základe hlbokého pochopenie seba samého a úprimného "chcel by som"

Skúsenosti namiesto informácií

Kurz NLP Practitioner je zameraný na osvojenie si techník práce so sebou samým a ich aplikovanie do každodeného života.

Kurz pozostáva z 18 výukových dní rozdelených do 9 modulov pričom jeden modul trvá 2 dni a prebieha vždy cez víkend 1x mesačne. 

Miesto a termín

Kurz je realizovaný v skupine do 12 účastníkov a prebieha v Dunajskej Lužnej (9 km od Bratislavy)

V okolí miesta konania je možné parkovanie, a tiež je k dispozícii dobré autobusové resp. vlakové spojenie. V prípade potreby viem pre účastníkov zabezpečiť dopravu z/do Bratislavy.

Chceli by ste?

 • Využiť svoj potenciál naplno?
  Realizovať sa v oblasti, pre ktorú cítite vnútornú vášeň, viete pri nej dostať zo seba to najlepšie a cítiť skutočné naplnenie?
 • Mať kvalitné a hodnotné vzťahy?
  S partnerom, deťmi, či kolegami v práci? Založené na úprimnom vnímaní jeden druhého a rešpektovaní individualít?
 • Urobiť životnú zmenu?
  Nájsť v sebe rovnováhu a schopnosť úprimne si veriť? Byť strojcom svojho života nie divákom?

Prihláste sa do kurzu NLP Practitioner!

Cena kurzu

2 160 € (s DPH)

možnosť platby po moduloch

240 € (s DPH) za víkend 1x mesačne

GARANCIA vrátenia peňazí!

(pozrite si video)

Hoci hodina výuky kurzu vychádza menej ako 17 €, uvedomujem si, že celková čiastka môže na niektorých ľudí pôsobiť hrozivo.

V snahe vynaložiť peniaze zmysluplne sa veľa ľudí pri rozhodovaní zasekne v niečom čo sa nazýva "paralýza analýzou." Ide o nekonečné kladenie dodatočných otázok, posudzovanie plusov a mínusov, čo vo výsledku aj tak nezodpovie človeku tú najdôležitejšiu otázku: "Stojí to za to?"

Pre odpoveď na túto otázku potrebujete okrem toho koľko to stojí vedieť aj aké to je. To sa dá ale zistiť iba jedným spôsobom. Tak, že to vyskúšate.

Tu je moja ponuka!

Prihláste sa na kurz a zaplaťte prvý modul - prvý víkend. Príďte a vyskúšajte to. Pokiaľ Vám to po tých dvoch dňoch nebude dávať zmysel nemusíte v kurze pokračovať a peniaze za prvý modul Vám vrátim.

Čo získate v cene kurzu?

 • 18 dní (125+ hodín) kurzu, rozdelených do 9 mesiacov - modulov
  Každý modul vždy počas jedného víkendu v mesiaci, aby ste mali čas veci v sebe spracovať a integrovať si ich do života. Cena za hodinu koučingu menej ako 17 € (s DPH).
 • 200 stranový manuál
  Množstvo "informácií" ale hlavne popisu jednotlivých cvičení, aby ste sa ku nim mohli vracať vtedy keď to potrebujete.
 • ZADARMO individuálny koučing - 120 minút každý mesiac
  Potrebujete si prebrať jednotlivé témy aj individuálne? Využite dve hodiny individuálneho koučingu ZADARMO každý mesiac, v celkovej hodnote 900 Eur
 • ZDARMA videokurz "Myslím to vážne"
  Chcete sa téme osobnostnej transformácie venovať ešte viac? Získajte 4,5 hodiny video kurzu o životných pasciach, do ktorých sami seba často chytáme, v hodnote viac než 100 €
 • ZDARMA obe moje knihy s venovaním
  Komparzisti Epizóda I. - Josh Parker a Swingers party, alebo stredná kríza veku, v hodnote 44,90 €
 • ZDARMA e-book "Ste na ťahu"
  200+ strán motivačného čítania, v hodnote 19,90 €
 • Certifikát
  a hlavne zistenie, že ho nebudete potrebovať 🙂
 • Nových priateľov
  s ktorými bude váš vzťah iný, než "kávičkový"

Často kladené otázky

Prečo kurz trvá 9 mesiacov?

Mojou úprimnou snahou je pomôcť ľuďom rásť a nie im iba odovzdávať informácie. To by bolo možné urobiť aj online za niekoľko hodín. V kurze však ide o to naučiť sa pracovať sám so sebou na úrovni prepojenia vedomia, podvedomia, ega a emócií. To si vyžaduje aplikovanie preberaných tém do situácií z reálneho života. A také niečo chce čas. Skratky nefungujú 🙂

Ako kurz prebieha?

Kurz prebieha v skupine do 12 účastníkov, pričom jednotlivé techniky NLP si účastníci kurzu precvičujú v menších skupinách, dvojice prípadne trojice. Zhruba 50% času kurzu tvoria cvičenia s cieľom napojiť sa na svoje podvedomé vzorce, ktoré človek potrebuje rozpoznať prípadne upraviť.

Je možné kurz absolvovať na diaľku?

S ohľadom na charakter kurzu a vyššie uvedené skutočnosti je dôležité kurz absolvovať osobne.

Dokážem sa to všetko naučiť?

Samozrejme! Každý z nás má schopnosť vybudovať sám k sebe hlbší vzťah a začať si uvedomovať o sebe veci, ktoré pred tým prehliadal. Nie je to žiadne "woo-doo" akurát sa to neučí v škole. Preto si to vyžaduje čas ako všetko ostatné čo sa počas života učíme.

Nie je nebezpečné vŕtať sa v sebe?

Dalo by sa skôr povedať, že nebezpečné je nechať v sebe niektoré veci nevyriešené. Obecne ale platí, že v kurzu sa dbá na tzv. ekológiu, čo v tomto kontexte znamená správať sa k sebe samému, aj ostatným účastníkom kurzu, s láskou, pochopením a rešpektom. V praxi sa to prejavuje tak, že každý so sebou pracuje len do tej miery "do ktorej ho to pustí". Každý z nás má svoje 13. komnaty a každý tiež dokáže cítiť, či, kedy a s kým ich chce otvárať. V duchu princípu ekológie si každý počas kurzu individuálne určuje kam až sa v sebe chce pozrieť a čo chce odkryť pred skupinou.

Je kurz vhodný aj pre ľudí s psychickými problémami?

Na túto otázku je ťažké odpovedať všeobecne, pretože situácia každého človeka je veľmi individuálna a podľa toho k nej treba pristupovať. Dá sa povedať, že kurzu sa úspešne zúčastnili aj ľudia, ktorých psychická situácia bola/je zložitá. Ja osobne som sa práve vďaka takej situácii ku kurzom NLP v minulosti dostal. Práve úprimné pochopenie seba a spracovanie dlhodobo neriešených vecí mi pomohlo rozpliesť to roky zamotané klbko. Kurz pre mňa osobne splnil teda aj terapeutickú úlohu. Konkrétna situácia každého človeka však môže byť špecifická. V prípade pochybností sa poraďte so svojím lekárom.