Meditácia, cesta k skutočnému JA

Vydajte sa na cestu za svojim skutočným JA! Ale potichu pretože pravé JA iba šepká.

V živote môžeme mať všetko po čom úprimne túžime. Ale úprimne túžiť nie je to isté ako niečo chcieť. Ako sa v tom všetkom zorientovať? Stačí sa zacítiť a započúvať do svojho skutočného JA. To si však vyžaduje spomaliť a utíšiť sa, pretože skutočné JA nikdy nekričí, ale naopak vždy iba šepká.

O prínosoch meditácie dnes už existujú vedecké dôkazy no napriek tomu sa jej mnoho ľudí vyhýba. Niektorí sa obávajú, že je to narušenie ich vierovyznania a iní zase nevedia ako na to. 

Je to jednoduché!

V seminári - Meditácia, cesta k skutočnému JA - sa naučíte základné meditačné techniky a pomôcky k tomu, aby ste mohli ďalej kráčať k skutočnému poznaniu seba samých. A to všetko bez toho, aby ste prišli do akéhokoľvek konfliktu so sebou, pretože meditácia je práve naopak skvelým prostriedkom k priblíženie sa k vnútornému pokoju a mieru.

Rozsah a forma seminára

Rozsah seminára je 8 hodín a zvyčajne prebieha formátom 1 celého dňa.

Seminár je realizovaný formou osobnej účasti zvyčajne v skupine do 12 záujemcov a je možné realizovať ho v mojich priestoroch v Dunajskej Lužnej, s maximálnym počtom 9 účastníkov, alebo v priestoroch zákazníka, či iných vyhovujúcich priestoroch, v rámci SR a ČR.

Seminár NIE JE MOŽNÉ realizovať online formou.

Cena seminára

120 € (s DPH)

V prípade záujmu o seminár pre skupinu viac ako 10 účastníkov možnosť individuálnej ceny.

V prípade záujmu o seminár prosím vyplňte a odošlite nasledovný formulár. Do poznámky prosím uveďte názov seminára, predpokladaný počet účastníkov, či požadované miesto realizácie seminára. Na základe vyplneného formulára vás budem kontaktovať.