Semináre

Semináre sú realizované online formou alebo prezenčne v Dunajskej Lužnej pri Bratislave. Niektoré sú dostupné aj v podobe video kurzov. Detaily v popise príslušného seminára.

Ako sa slobodne rozhodovať

Online: 2 hodiny
Video kurz: 7 € (akcia)
Vyčerpáva vás rozhodovanie o dôležitých veciach? Máte strach, že budete svoje rozhodnutia ľutovať? Naučte sa o svojom rozhodovaní dôležité veci a začnite sa rozhodovať slobodne.
20 € (s DPH)

Ako neprísť o peniaze

Online: 2 hodiny
Dnes vás dokážu okradnúť aj tí, ktorí od vás niečo nakupujú. Naučte sa brániť útokom hackerov, ktoré sú dnes nie len technické ale aj sociálne. Našťastie existujú spôsoby ako môžete svoje peniaze ochrániť.
20 € (s DPH)

Ako na nepríjemné emócie

Online: 5x 2 hodiny
Video kurz: 28 € (akcia)
Aj vás trápia nepríjemné emócie? Zrejme to súvisí s tým, že sa im vyhýbate. Spoznajte ich, naučte sa im úprimne naslúchať a objavte pozitívny význam, ktoré v sebe nesú.
100 € (s DPH)

Teória relativity v práci a živote

Online: 2 hodiny
Video kurz: už čoskoro
Žijú okolo vás samí "hlupáci", ktorí vám svojou neschopnosťou spôsobujú problémy rôzneho typu? V práci, v súkromí? V takom prípade je tento online seminár práve pre vás.
20 € (s DPH)

Záloha - zdroj textov pre aktuálny katalóg

Každý z nás túži po slobode, pretože sloboda je najvyšší princíp vo vesmíre. Napriek tomu je naše chápanie slobody veľmi obmedzené. Zistite ako sami sebe bránite v slobode a osloboďte sa.
120 € (bez DPH)
Každý deň kráčame životom a ani si neuvedomujeme, že kráčame podľa mapy, ktorú máme zakorenenú hlboko v sebe. Spoznajte svoju mapu a nakreslite si novú ak tá pôvodná už nevyhovuje
240 € (bez DPH)
Ako sa konfliktom (ne)vyhýbať? Objavte hodnotu ukrytú v konfliktoch a nepleťte si strach z nich a vyhýbanie sa im s mierumilovnosťou
49 € (bez DPH)
Prestaňte sa svojím emóciám vyhýbať! Spoznajte ich, naučte sa im úprimne naslúchať a objavte pozitívny význam, ktoré v sebe nesú aj tie nepríjemné emócie
240 € (bez DPH)
V živote môžeme mať všetko po čom úprimne túžime. Ale úprimne túžiť nie je to isté ako niečo chcieť. Ako sa v tom všetkom zorientovať? Stačí sa započúvať do svojho skutočného JA
120 € (bez DPH)
Bojíte sa samoty? Nie je na to najmenší dôvod. Byť sám so sebou je ten najprirodzenejší spôsob ako sám seba úprimne spoznať. Môže to na úvod vyžadovať trochu odvahy, ale v tichu seba samých môžeme počuť naše skutočné JA
49 € (bez DPH)
Prečo máme tendenciu nazerať na život ako na súboj? V skutočnosti je vesmír veľmi prívetivé miesto, ktoré nám núka možnosť mať to po čom túžime s ľahkosťou. Potrebujeme sa iba naučiť jazdiť na vlnách a nie proti nim.
49 € (bez DPH)
Aj keď nám to tak nepripadá, tak byť úprimný sám k sebe je tá najťažšia vec na svete. Ale ako môžeme byť úprimní k ostatným ak nie sme úprimní ani len k sebe? Všetci máme ale príležitosť zmeniť to a naučiť sa nefalšovanej úprimnosti.
49 € (bez DPH)
1901

4 kroky k emočnej pohode

19.1. 2024 16:00Online 1 hodina
☝Vedieť zmysluplne pracovať s nepríjemnými emóciami nie je niečo čo…
1512

Ako sa slobodne rozhodovať_kopie

15.12. 2023 18:00Online 2 hodiny
Pochopte svoje rozhodovanie a vaše rozhodnutie sa zlepšia! Naučte sa…
2411

Ako neprísť o peniaze kvôli hackerom

24.11. 2023 18:00Online 2 hodiny
Naučte sa účinne brániť proti sociálno-technickým útokom hackerov a ochráňte…
2211

Čo s nepríjemnými emóciami

22.11. 2023 18:00 - 20.12. 2023Online: 5x 2 hodiny, dostupný aj ako video kurz
Prestaňte sa vyhýbať nepríjemným emóciám a nájdite v nich pozitívny…
1011

Teória relativity v práci a živote

10.11. 2023 18:00Online 2 hodiny
Aké to je keď dvaja vidia veci odlišne a obaja…
0311

Ako sa slobodne rozhodovať

3.11. 2023 18:00Online 2 hodiny
Pochopte svoje rozhodovanie a vaše rozhodnutie sa zlepšia! Naučte sa…