Transformačný life koučing pre jednotlivcov

O koučingu

Každý z nás niekedy prešľapuje na mieste pretože máme tendenciu opakovať minulé vzorce správania dokonca aj v životných situáciách, v ktorých už nefungujú. Jednou z najefektívnejších možností ako sa v takých situáciách pohnúť vpred je uvidieť to čo je na prvý pohľad skryté. Efektívnym spôsobom ako to dosiahnuť môže byť individuálne sedenie s life koučom, pretože niektoré veci je ľahšie vidieť zvonku než by ste ich v sebe hľadali sami.

Napriek tomu koučing naráža na niekoľko predsudkov, ktoré si s ním ľudia mylne spájajú. Ako napríklad tvrdenie, že nikto nemôže vedieť o mojom živote viac ako ja sám. Paradoxne toto tvrdenie je úplne pravdivé a zmysluplný koučing je postavený práve na skutočnosti, že každý z nás je subjektívne najväčším špecialistom na vlastný život.

Úlohou kouča nie je teda dávať klientovi rady, ale naopak pomôcť mu nájsť odpovede v sebe, formou špecificky vedeného koučovacieho rozhovoru. 

Ako koučing prebieha?

Koučovací rozhovor má svoje pravidlá ale báť sa toho nemusíte. Jedná sa o 60 minútové stretnutie, v ktorom sa preberá jedna konkrétna téma. Na stretnutie sa klient nemusí špeciálne pripravovať. Téma rozhovoru, želaný výsledok a aj spôsob ako sa k nemu klient môže dostať vyplynú zo samotného rozhovoru. 

Spolupráca s koučom môže byť jednorazová, pravidelná, alebo aj sporadická v závislosti od množstva tém, ktoré chce klient riešiť a tiež časového rámca, v ktorom chce témy riešiť. Všetko vždy určuje klient podľa toho čo a kedy považuje za dôležité riešiť. Kouč je iba sprievodcom v celom procese.

Cena

Zvýhodnená cena stretnutia pre nových klientov je 40 € s DPH za hodinu. 

Mám záujem o stretnutie

V prípade záujmu vyplňte prosím formulár nižšie a budem vás kontaktovať

Vaše osobné údaje budú použité výlučne pre účely odpovede na Váš záujem o life koučing. Prosím oboznámte sa s pravidlami ochrany osobných údajov

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Čo hovoria účastníci mojich kurzov a individuálnych stretnutí

Určite som dnes vnútorne pokojnejší človek a moje rozhodnutia menej ovláda strach ako pred rokom. Dostala som veľa porozumenia a podpory a našla v Borisovi výnimočného a trpezlivého človeka, ktorý mi pomohol si viac veriť a mať viac „pod kontrolou seba"
MajaRiaditeľka vo finančnej inštitúcii
Som rád, že som sa na túto cestu vydal s Borisom, ktorého som už predtým spoznal ako excelentného a veľmi vnímavého človeka. Ak sa chcete dozvedieť niečo viac o sebe, prípadne sa odhodláte aj na hlbšie „vŕtanie" v sebe samom tak verím, že výsledky budú stáť za to.
MarianIT manažér
Stretnutia s Borisom boli vždy príjemné, ako rozprávať sa s kamarátom nad pohárikom. Zároveň som ale dostala obrovskú dávku vnútorného pokoja, užitočné vhľady a rady. Neprestáva ma fascinovať ako rýchlo Boris veci pochopí/vycíti, zanalyzuje a dá jasné a trefné otázky. Riešenia sme našli oveľa rýchlejšie ako by som čakala.
RadkaPrávnička