Naša vnútorná mapa sveta

Mapa sveta nie je svet! Je to interpretácia! A ako to súvisí so spokojným životom? Zásadne!

Každý deň kráčame životom a ani si neuvedomujeme, že kráčame podľa mapy, ktorú máme zakorenenú hlboko v sebe. Tvoria ju naše hodnoty, názory, presvedčenia a všetky možné vzorce správania, ktoré nám pripadajú úplne samozrejmé. 

Lenže mapa sveta nie je svet! Je to len interpretácia sveta! Interpretácia, ktorú sme si osvojili za roky života a pomáha nám vo svete orientovať sa. A tak podľa nej hodnotíme seba aj iných a jazdíme po koľajách, ktoré považujeme za jedinné správne a nemenné. Sme doslova uviaznutí vo svojej mape. 

Spoznajte svoju mapu a začnite si kresliť novú!

Hoci je naša mapa nevedomá nemusí to tak byť. Môžeme sa vedome pozrieť na to čo vo svojej mape sveta máme a aj na to ako sa to tam dostalo. A nie len to. Môžeme si nakresliť novú, lepšiu mapu sveta, pokiaľ tá súčasná už pre nás nie je užitočná.

Tak aké by to bolo? Zorientovať vo svojich presvedčeniach, ktoré nám bránia robiť veci inak a efektívnejšie? A aké by to bolo rozvíjať schopnosť vedome a cielene sa zmeniť? Presne o tom je seminár - Naša vnútorná mapa sveta.

Rozsah, čas a miesto

Rozsah seminára je 2 dni a prebieha formou osobnej účasti v skupine do 12 ľudí v čase od 9.00 do 16:30 (príchod od 8:30) v Dunajskej Lužnej, 9 km od BA. Podrobnejšie informácie mieste konania a doprave nájdete na stránke kontakt

V prípade skupinového záujmu o seminár je možné ho realizovať v iných priestoroch v rámci SR a ČR.

Najbližšie termíny

Kontaktujte ma prosím ohľadne možného termínu

Cena seminára

240 € bez DPH/osoba

288 € s DPH/osoba

Prihláška na seminár

Do poznámky prosím uveďte názov a termín seminára prípadne ďalšie informácie. Na základe vyplneného formulára vám príde zálohová faktúra.