Úprimnosť ako životná stratégia

Aj keď nám to tak nepripadá, tak byť úprimný sám k sebe je tá najťažšia vec na svete.

Aj keď nám to tak nepripadá, tak byť úprimný sám k sebe je tá najťažšia vec na svete. Ale ako môžeme byť úprimní k ostatným ak nie sme úprimní ani len k sebe? Ako môžeme dosiahnuť to čo chceme, ak si nedokážeme úprimne ani len priznať, čo v skutočnosti chceme a akí v skutočnosti sme?

Nie je jednoduché zložiť si masku, ktorú nosíme aj sami pred sebou. Naša potreba vlastného seba-obrazu je taká silná, že nám často bráni pozrieť sami sebe do skutočnej tváre. Máme strach, že to čo by sme tam uvideli nebude hodné našej sebalásky.

V seminári - Úprimnosť ako životná stratégia - sa naučíte, že každý z nás má šancu to zmeniť. Každý z nás si môže o sebe uvedomiť aj tie menej príjemné veci, bez toho aby mu to bránilo mať sa úprimne rád a tiež bez toho, aby mu to bránilo meniť sa k lepšiemu. Sebaláska totiž neznamená milovať sa podmienečne keď odstránim nedostatky. A milovať sa takí akí sme nám v skutočnosti nebráni stávať sa lepšími.

Naučte sa...

Ako úprimnosť súvisí s rozumom a srdcom

Prečo je naozaj ťažké byť k sebe úprimný

Ako si postupne pestovať vnútornú úprimnosť

Ako môže úprimnosť k sebe podporiť sebalásku

Ako sa úprimnosť k sebe prejaví do nášho okolia

Že úprimnosť k sebe prináša skutočnú slobodu

Rozsah a forma seminára

Rozsah seminára je 4 hodiny a zvyčajne prebieha formou osobnej účasti v skupine 8 až 15 záujemcov. Seminár je možné realizovať v mojich priestoroch v Dunajskej Lužnej s maximálnym počtom 9 účastníkov, alebo v priestoroch zákazníka, či iných vhodných priestoroch, v rámci celej SR a ČR.

Seminár je možné realizovať aj online formou ako živé stretnutie prostredníctvom aplikácie MS Teams.

Cena seminára

49 € (s DPH)

V prípade záujmu prosím vyplňte a odošlite nasledovný formulár. Do poznámky prosím uveďte názov seminára, predpokladaný počet účastníkov, či požadované miesto realizácie seminára resp. záujem o online seminár. Na základe vyplneného formulára vás budem kontaktovať.