Ako sa nechytať do 10-tich najčastejších životných pascí

a ako sa z nich vyslobodiť! 

Vedeli ste, že počas života sa chytáme do rôznych pascí? Keďže o nich zväčša ani nevieme ani sa nepokúšame z nich dostať

Čo sa naučíte?

 • Rozpoznať 10 častých životných pascí, ktoré vás brzdia
 • Spozorovať ich symptómy aby ste do nich nespadli
 • Pochopiť príčiny týchto pascí a získať šancu na nápravu
 • Techniky ako sa im vyhnúť pokiaľ vám hrozia
 • Postupy ako sa vyslobodiť ak ste do pasce už padli
 • Tipy ako rozpoznať ďalšie svoje individuálne pasce
 • Lepšie sa vyznať v sebe a mať spokojnejší život

4,5 hodín videa

10 životných pascí

70 strán sprievodného textu

myšlienkové mapy ku každej lekcii

Čo je zle?

Existuje niečo, čoho si 99% ľudí nie je vedomých a pritom to má zásadný vplyv na to čo od svojho života dostávajú. 

SCHVÁLNE! JE VÁM NIEČO Z TOHTO POVEDOMÉ?

 1. Niekto vo vašom okolí (partner, kolega, sused, ...) niečo urobil alebo len povedal a úplne tým pokazil celý váš deň? A tak sa snažíte vysvetliť mu, čo musí robiť inak, aby veci fungovali tak ako by mali, pretože 99% ľudí si myslí, že k problémom by nedochádzalo keby sa tí druhí správali podľa nich.
 2. Narazili ste na problém, ktorý vám znepríjemňuje život a hľadáte jeho riešenie. Porozprávali ste sa o tom s priateľom, a jemu sa zdá úplne jasné, čo by ste mohli urobiť lenže?! Lenže vy viete, že to nebude fungovať a tak zasypete svojho priateľa hromadou argumentov, prečo sa jeho odporúčaním nemôžete riadiť.
 3. Chcete vo svojom živote viac voľného času na niečo zmysluplnejšie, ale ste zavelení povinnosťami, ktoré musíte plniť. Musíte predsa splácať hypotéku, voziť deti do školy, variť, prať, žehliť atď. A tak idete ďalej po vyjazdených koľajach a čakáte na zázrak. Čakáte na vhodnejší čas, alebo na lepšie okolité podmienky k tomu, aby ste mohli žiť spokojnejšie. 
 4. Ocitli ste sa v nepríjemnej situácii, ktorá vám niečo nápadne pripomína. Tušíte, že sa každú chvíľu niečo pokazí, pretože ten pocit, ktorý práve máte ste už v minulosti mali. Očakávanie toho nepríjemného, čo príde, sa do vás postupne vkráda a vy viete, že to čo bude nasledovať nebude príjemné. Neviete ale ako to zmeniť a tak len tŕpnete ako nepríjemné to nakoniec bude.

Mohol by som pokračovať ale nemusím pretože

TO VŠETKO MÁ JEDEN SPOLOČNÝ ZÁKLAD

Čo ak vám poviem, že ste tak silno pod vplyvom vlastných pohľadov na svet, že už možno nedokážete vidieť veci inak. Chápem, že tomu odmietate uveriť, pretože som si tým prešiel a dlho mi trvalo kým som pochopil, že zmýšľanie o probléme je súčasťou toho problému.

Naučiť sa problém vidieť inak je tá najťažšia vec na riešení každého problému! Je to zároveň prvým predpokladom na to, aby ste sa pri riešení problému mohli pohnúť z miesta. A je pri tom úplne jedno aký problém v živote aktuálne riešite.

Túžite po lepšom vzťahu s partnerom, zaujímavejšej práci, vyššiemu zárobku? Alebo chcete mať viac voľného času, či ísť na cestu okolo sveta? Je jedno čo z toho je to vaše vysnívané. Ak to dnes ešte nemáte niečo vám bráni, aby ste to mali.

A som si istý, že ste chytení minimálne v jednej pasci a ani o tom neviete!

Mucha za oknom! Presne tá, ktorá sa vytrvalo snaží preletieť cez sklo pretože verí tomu, že cesta za svetlom ju privedie k vytúženej slobode. Verí tomu tak slepo, že ju ráno nájdete bez známok života nehybnú na parapetnej doske aj keby ste je hneď pootvorili okno.

PREČO?

Pretože mucha nedokáže pochopiť, že stratégia, ktorá fungovala včera - letieť rovno za svetlom - dnes už nefunguje. Odmieta sa naučiť niečo nové a dôležité. Napríklad letieť za čerstvým vzduchom.  

KEĎ MÁTE NEFUNKČNÚ STRATÉGIU ÚSILIE VÁM STAČIŤ NEBUDE!

Toto bude drsné, ale poviem vám, že máme s muchami veľa spoločného pokiaľ ide o stratégie! Hoci sú naše stratégie podstatne komplexnejšie, neschopnosť vidieť ich nefunkčnosť máme s muchami spoločnú. Podobne ako muchy sme naučení tvrdošijne dokola opakovať naučené veci z minulosti v nádeji, že to bude fungovať.

NEFUNGUJE TO! A MY TO ODMIETAME VIDIEŤ!

Vo výsledku tak sami seba chytáme do pasce vlastných presvedčení. Asi nejak tak ako v nasledovnej animácii.

ÁNO CHYTÁME SA SAMI!

Je boľavé tomu uveriť, ale sme to práve my, kto sám seba chytá do pascí. Zvyčajne si toho nie sme ani vedomí a to je na tom najhoršie. Pretože ak ani len nevieme, že sme chytení v pasci tak ani len nemáme potrebu dostať sa z nej von. A tak ostávame chytení ďalej. 

NEMUSÍ TO TAK BYŤ!

Existuje jednoduchá možnosť, ako so z toho všetkého vyslobodiť. Dovoľte mi ukázať vám to.

Predstavujem vám video kurz - Myslím to vážne, v ktorom vás naučím ako rozoznať 10 najčastejších pascí, do ktorých pravdepodobne sami seba chytáte, a bránite si tak pohnúť sa z miesta. A samozrejme vám ukážem aj to ako sa tým pasciam môžete vyhnúť, prípadne ako sa z nich vyslobodiť, pokiaľ máte tú smolu, že ste sa v nich už ocitli.

KTO SOM?

Boris Rybár

Volám sa Boris Rybár a niekoľko rokov sa venujem témam osobnostného rozvoja, osobnostnej transformácie a spirituálnej sebarealizácie.

Uvedeným témam som za uplynulé roky venoval tisícky hodín a dnes sa delím o svoje skúsenosti formou kurzov, online seminárov,  e-bookov, individuálneho koučingu či video kurzov.

Vo vide okurze - Myslím to vážne vám postupne krok za krokom ukážem:

 1. ako dochádza k tomu, že sami seba chytáte do pascí
 2. prečo je ťažké vôbec zistiť, že sa v pasci nachádzate
 3. symptómy, ktorými sa jednotlivé pasce prejavujú
 4. príčiny prečo k chytaniu sa do uvedených pascí dochádza
 5. riešenia, ktoré môžete použiť na vyslobodenie sa z daných pascí

A to všetko na jednoduchých príkladoch zo života, tak aby ste sa týmto pasciam dokázali vyhýbať a mohli efektívnejšie kráčať za tým po čom v živote túžite. 

Čo získate?

Získate: Podrobné spracovanie 10-tich životných pascí, ktoré ak sa im nevyhnete, celkom zaručene premenia vaše plány na opakujúcu sa frustráciu!

Tu je ich prehľad.

 1. Zodpovednosť mimo mňa - je tak neuveriteľne jednoduché chytiť sa do pasce presvedčenia, že sme bezmocnými obeťami sveta okolo nás. To nás núti pasívne čakať na zmenu niečoho v našom okolí. Životného partnera, kolegov, nadriadených, susedov a podobne. K tej zmene však nedochádza a navyše pri tejto pasci je naša lepšia budúcnosť v rukách tých druhých ľudí.
 2. Rýchly názor - načo sa vôbec obťažovať získavaním nových skúseností? Veď je to tak namáhavé a prácne. A pritom je dopredu jasné, že to nebude fungovať. Náš mozog má neuveriteľnú schopnosť sebaklamu, ktorej spolu s ním radi podliehame. Vždy keď stojíme pred potrebou naučiť sa niečo nové naša myseľ nás úspešne chytá do pasce presvedčenia, že si máme ušetriť tú snahu pretože je to boj vopred prehratý. V skutočnosti prehrávame práve vtedy keď si názor vytvárame skôr než získame novú skúsenosť.
 3. Ja viem - všade som bol, všetko som videl a všetko počul. Poznáte to? Možno práve čelíte problému, ktorý vám znepríjemňuje život, ale to vám nebráni mať presvedčenie, že vy ten problém máte pod kontrolou a rozhodne nepotrebujete nič na svojich názoroch zmeniť. Úplne vám uniká fakt, že ak by ste naozaj všetko vedeli ten problém by ste vôbec nemali. Je ťažké pripustiť si skutočnosť, že to čo si myslíte o sebe a o probléme je súčasťou toho problému.
 4. Povedz mi - ale aj z druhej strany to môže byť problém! Možno sa cítite neschopní a bezmocní svoje problémy vyriešiť a tak stále hľadáte odpovede všade okolo. Pýtate sa priateľov, známych a ani si neuvedomujete, že sa možno vyhýbate vlastnej zodpovednosti. Možno neveríte v skutočnú silu vnútornej pravdy, ktorá vám už nejaký čas našepkáva, len to odmietate počuť.
 5. Autopilot - človek je tvor lenivý a platí, že vždy je ľahšie opakovať naučené veci ako naučiť sa veci nové. Táto naša potreba byť "energeticky efektívny" je taká silná, že opakujeme dokonca aj naučené chyby, o ktorých evidentne vieme, že nás ku spokojnejšiemu životu neprivedú. Odovzdaný do rúk autopilota minulých reakcií sa bezhlavo rútime k staronovým sklamaniam, pretože častokrát ani nevieme, že svojho autopilota môžeme preprogramovať.
 6. Identifikovanie sa - koľko krát ste už sami sebe povedali vetu: "Ja som skrátka taký?" Väčšina z nás tú vetu počas života použije nespočetne veľa krát a ani sa pri tom nepozastavíme. Nie je na to ani dôvod, veď je to úplne neškodná veta. Naozaj? V skutočnosti je táto veta zabijakom mnohých vašich životných snov a veľmi spoľahlivo vás bez vášho vedomia pripraví aj o zvyšky vašej slobody.  
 7. Skratky - musí predsa existovať nejaký spôsob ako z jadierka vyrastie strom za jeden deň! Takto naivne veľa krát vyzerá naše presvedčenie, ktoré nám podsúva myšlienku, že musí existovať lepší spôsob, ako niečo urobiť, než ten začať to robiť. V skutočnosti skratky nefungujú a existuje iba jeden zaručený spôsob ako niečo neurobiť. A to je namiesto robenia niečoho radšej donekonečna premýšľať o tom ako to urobiť efektívnejšie. Ak o niečom iba premýšľate tak najefektívnejší spôsob ako to urýchliť je prestať rozmýšľať a začať to robiť.
 8. Komfortný diskomfort - učiť sa niečo nové je neuveriteľná zábava! Nie je to síce pravda, ale to nám nebráni kŕmiť samých seba očakávaním, že to tak bude. Presviedčame sami seba, že očakávanie vyhrnutých rukávov samo o sebe zľahčí prácu, ktorú bude potrebné urobiť. V realite však k skutočnému posunu dochádza, až keď sa o sebe dozvieme niečo čo sme o sebe nevedeli. A na niečo o čom nevieme sa nedá pripraviť. 
 9. Nedostatok sebalásky - teraz už stačí iba makať! A keď nebudete vládať tak je treba ešte pridať! Aj takýmito omylmi dokážeme bičovať sami seba v predstave, že jediné čo vedie k úspechu je drina a vytrvalosť. Paradoxne sa často potrebujeme naučiť pravý opak a to čo nám bráni sa pohnúť z miesta je nedostatok sebalásky a neschopnosť netlačiť na pílu.
 10. Čierno-biele myslenie - tak ktorá možnosť je tá správna? Toto je otázka, ktorú si kladie náš mozog už od malička a núti nás vyberať si spôsobom buď/alebo. Tento spôsob hľadania riešení v zložitých situáciách je pre nás taký samozrejmý, že o ňom vôbec nepochybujeme. A napriek tomu väčšina problémov má riešene z kategórie aj/aj iba sme sa nikdy neučili ako také riešenia nájsť.

Získate tiež: 4,5 hodiny videí so "záložkami" pre efektívnu prácu s videami

Z pohodlia svojho domu, v čase kedy vám to najlepšie vyhovuje si pozrite 4,5 hodiny videí, ktoré vám pomôžu uvidieť, kde všade narážate sami na seba.

Jednotlivé videá obsahujú "záložky" preberaných tém, aby ste sa po nich mohli pohybovať podľa potreby. Pokiaľ si niektorú pasáž chcete pozrieť opakovane, jednoducho nabehnite kurzorom myši nad bodku (záložku) v ovládacom pruhu videa a zobrazí sa vám názov príslušného bloku. Pokiaľ je to časť kde chcete video pozerať, kliknite na danú záložku.

Prípadne si zobrazte zoznam všetkých záložiek (ikona napravo od ozubeného kolieska) a vyberte si, ktorú časť videa chcete sledovať. Týmto spôsobom môžete efektívne sledovať iba vybrané časti a nájsť presne tú pasáž, ktorú hľadáte.

Ďalej získate: Myšlienkové mapy s prehľadom širších súvislostí, aby ste mohli ľahšie o daných pasciach nájsť to čo práve potrebujete vedieť.

Nechce sa vám pripájať k videu a hľadať v ňom konkrétne informácie? Chcete mať tie najpodstatnejšie veci z kuru vždy po ruke? Každá pasca preberaná vo video kurze je doplnená o obrázok myšlienkovej mapy, ktorý si môžete stiahnuť k sebe do počítača. Získate tak graficky prehľadne spracovanú tému konkrétnej pasce. Pomôže vám to lepšie si uvedomiť súvislosti a  priniesť si do života viac radosti a spokojnosti. 

Taktiež získate: Sprievodné texty k preberaným témam, aby ste nemuseli vždy prehrávať videá. 

Dávate prednosť skôr čítaniu než sledovaniu videí? Žiadny problém! Každá jednotlivá pasca spracovaná v rámci video kurzu Myslím to vážne obsahuje aj sprievodné texty, ktoré sú prepisom toho najdôležitejšieho čo vo videu odznie. Môžete sa tak začítať do témy, pokiaľ je to forma, ktorá vám vyhovuje viac.

...a ešte získate: Nástroje na sledovanie pokroku vo video kurze, aby ste mhli plynule prechádzať témou od začiatku až po koniec.

Nenechajte nič na náhodu! Prejsť celým video kurzom v rozsahu 4,5 hodiny je práca minimálne na niekoľko dní. Aby ste mali prehľad kde ste skončili a kde naopak máte pokračovať určite vám príde vhod možnosť priebežne si značiť svoj vlastná pokrok. Jednoducho v každej lekcii (preberanej pasci) si kliknutím označte vždy tú úlohu, ktorá ste práve dokončili. Na nástenke celého video kurzu môžete potom sledovať svoj celkový pokrok v kurze.

Ako viem, že to bude fungovať aj na Vás?

Za uplynulých niekoľko rokov som na rôznych seminároch osobnostným rozvojom strávil viac než 800 hodín a zaplatil som viac než 18 000 Eur. A to nerátam hodiny strávené samoštúdiom a aplikovaním do života toho k čomu ma moji kouči inšpirovali.

Zistil som, že limitom, na ktorý každý človek naráža sú jeho neužitočné presvedčenia. Každý máme svoje vlastné, ale mnohé z nich sa opakujú. Video kurz Myslím to vážne v podobe 10-tich pascí zachytáva práve neužitočné presvedčenia, ktorým čelí mnoho ľudí.

Nepochybujem o tom, že by ste na to časom prišli aj sami, no s informáciami získanými vo video kurze môžete objavovať cielene a rýchlejšie. Ak neviete čo hľadáte je to iné ako keď viete na čo sa máte hľadanie zamerať.

SVOJ ŽIVOT VIEME ZLEPŠIŤ, ALE POTREBUJEME BYŤ SAMI K SEBE ÚPRIMNÍ!

A či tomu veríte, alebo nie, byť k sebe úprimní je jedna z najťažších vecí v živote, pretože máme množstvo získaných presvedčení o sebe samých a svete okolo nás, ktorými sa, vedome aj nevedome, vytrvalo "klameme".

Napríklad tak, že sa utvrdzujeme v neužitočných názoroch typu, že dôležité a trvalé zmeny v živote ide dosiahnuť povrchným prístupom. Ak máme napríklad nejaké kilá navyše, nehľadáme nový, zdravší životný štýl na budúce roky, ale hľadáme iba diétu na pár dní, ktorá to vyrieši. Hľadáme skratky, aby sme znova a znova zistili, že nefungujú. A hoci pracovať na sebe nie je vždy jednoduché, existuje jeden jednoduchý spôsob ako si to spríjemniť.

Snažte sa veci robiť nie mať ich urobené. Takéto nastavenie mne osobne vždy pomáha a som presvedčený, že pomôže aj vám. Ak sa do video kurzu pustíte s cieľom už sa do žiadnej životnej pasce nikdy nechytiť pravdepodobne sa sklamaniu nevyhnete. Potreba byť dokonalý môže pokaziť dojem aj z dobre vykonanej práce a možno raz vo video kurze Myslím to vážne pribudne aj pasca s názvom Hľadanie dokonalosti. V každom prípade vyhnúť sa jej môžete tak, že sami sebe úprimne poviete, že sa snažíte niečo robiť (učiť sa) nie mať to hotové (už sa nikdy nepomýliť). Je rozdiel či sa ráno rozhodnete ísť si zabehať, alebo sa vyberiete odbehnúť maratón pod 3,5 hodiny. Nepretekajte sami so sebou každý deň a bude to fungovať. Snažte sa svoje životné pasce spoznávať a nie mať pečiatku od toho, že už do žiadnej nespadnete. 

NIE SME ROVNAKÍ ALE SME PODOBNÍ 

Aj do fitka chodia ľudia, ktorí majú odlišné ciele. Niekto chce iba schudnúť, niekto chce nabrať kondíciu, iný silu a ďalší svalovú hmotu. A každý z nich cvičí. Možno sa ich cvičenie bude líšiť v intenzite a možno v počte opakovaní a sérií. Ale všetci cvičia. Nie sú rovnakí ale sú podobní. Všetci majú svaly, obehový systém a metabolizmus. A hoci každému pracuje trochu inak, všetkým pracuje podobne. Preto cvičenie funguje každému. 

To isté platí aj pre prácu so sebou samými na úrovni osobnostného rozvoja. Všetci máme nejaké názory, všetci máme nejaké presvedčenia. Všetci myslíme, všetci cítime. Všetci máme ego. Každý z nás chce v živote niečo iné a každý čelí iným problémom. A hoci sa naše riešenia budú líšiť z hľadiska nových názorov, presvedčení a pocitov, práca so sebou samými v snahe naučiť sa niečo nové o sebe funguje každému z nás. Možno sa v niektorých pasciach nájdete viac a v iných menej ale fungovať vám to bude. Pretože nie ste rovnakí ale ste podobní.

Čo ešte môžete získať?

Príležitosť - naučiť sa do života niečo nové. Niečo čo sa neučí v škole a môže vás to zachrániť pred osudom muchy za sklom, bez ohľadu na to kam sa práve chystáte letieť. Je to príležitosť uvidieť veci inak a vedome rozvíjať schopnosť hľadať nové riešenia keď tie staré už prestali fungovať.

Pohodlie a istotu - 4,5 hodiny videí, ktoré môžete sledovať v kľude na svojom počítači, či mobilnom telefóne, práve vtedy keď máte čas a chuť venovať sa sami sebe. Môžete tak robiť vedomé zmeny vo svojom živote práve v čase keď ste na to správne naladení. Nemusíte sa do ničoho nútiť, alebo sa báť, že vám niečo dôležité ujde.

Úľavu - desiatky hodín "aha momentov", kedy vám v reálnych situáciách vyčaruje úsmev na tvári skutočnosť, že to čo ste sa z videí dozvedeli funguje. Zrazu zreteľne uvidíte ako sa uvedené pasce zakrádajú do vašich každodenných životných situácií lenže vy budete rýchlejší. Budete môcť s úľavou zakričať - Mám ťa! Pretože pasca nechytila vás, ale vy ste včas prichytili pascu pri tom ako sa vás snaží zmocniť.

Pocit uznania - pre seba samého za kľúčik, ktorým odomknete zámky 10 najčastejších pascí, ktoré vám bránia dosiahnuť to po čom túžite. Kvalitnejší vzťah, lepší zárobok, viac voľného času, čokoľvek. Pretože uvedené pasce sú pascami vášho myslenia a myslenie sa prejavuje vo všetkom o čo sa v živote snažíte. Dobrou správou je, že práve preto sa úniky z pascí, ktoré sa vo video kurze naučíte, rýchlo prejavia tiež vo všetkom čo robíte. Vďaka tomu ucítite pocit zadosťučinenia za to ako ste vedome prispeli ku svojmu spokojnejšiemu životu.

Ušetrený čas - vďaka pochopeniu príčin toho prečo sa niektoré veci vo vašom živote dokola opakujú a tiež poznanie ako k tomu všetkému sami prispievate svojím myslením. To vám pomôže byť podstatne efektívnejšími pri náprave toho čo potrebujete zmeniť. Už sa nebudete bezmocne dokola pýtať prečo sa to deje, ale budete vedieť zistiť čo a ako sa deje a dokážete urobiť to čo treba, aby sa veci hýbali smerom k tomu z čoho máte v živote viac radosti.

Jednoduchosť - množstvo príkladov zo života, na ktorých s ľahkosťou pochopíte ako jednotlivé pasce fungujú a vďaka ktorým si osvojíte jednoduché spôsoby ako sa im vyhnúť bez nadmerného úsilia a námahy. 

CENA

Hodnota kurzu Myslím to vážne je niekde okolo 400 €

Toľko by ste zaplatili, keby ste uvedené témy chceli preberať s koučom na individuálnych stretnutiach - 10 stretnutí po 40 €.

Video kurz Myslím to vážne však nestojí 400 € a nestojí ani 120 €

Toľko by stál celodenný seminár, na ktorom by ste uvedené témy prebrali spoločne so skupinou ďalších ľudí.

Akciová cena video kurzu

Naučte sa

 • Rozpoznať 10 častých životných pascí, ktoré vás brzdia
 • Spozorovať ich symptómy aby ste do nich nespadli
 • Pochopiť príčiny týchto pascí a získať šancu na nápravu
 • Techniky ako sa im vyhnúť pokiaľ vám hrozia
 • Postupy ako sa vyslobodiť ak ste do pasce už padli
 • Tipy ako rozpoznať ďalšie svoje individuálne pasce
 • Lepšie sa vyznať v sebe a mať spokojnejší život

AKO SA DOSTANETE K OBSAHU KURZU?

Jednoducho! Po uhradení ceny kurzu vám emailom príde faktúra a okrem nej aj linka a prihlasovacie údaje. Tieto použijete na vstup do členskej sekcie môjho webu www.spokojne.sk, kde budete mať svoj video kurz Myslím to vážne k dispozícii hneď ako prebehne úhrada.

Po prihlásení sa vám zobrazí nástenka kurzu, kde môžete vidieť svoj aktuálny pokrok v kurze a tiež máte z nástenky rýchle odkazy na jednotlivé lekcie kurzu.

ABSOLÚTNE BEZ RIZIKA

Osobnostný rozvoj ma za uplynulých sedem rokov naučil množsvo dôležitých vecí. Napríklad rešpektovať odlišný názor a vážiť si korektné správanie medzi ľuďmi navzájom. Tieto veci majú pre mňa vyššiu hodnotu, než cena, za ktorú vám video kurz - Myslím to vážne, ponúkam.

Ak by ste mali pocit, že to čo ste odomňa dostali je pre vás menej hodnotné ako návšteva kina  pre jednu osobu (s nápojom a pukancami), pretože asi za takú cenu vám vidoe kurz Myslím to vážne dnes ponúkam, pokojne mi napíšte a ja vám celú sumu vrátim.

BEZ OTÁZOK!

A to aj s vedomím, že nemám žiadnu kontrolu nad tým, či ste si celý videokurz medzi časom už nepozreli a neurobili si lokálne kópie sprievodných materiálov. A tiež s vedomím, že som zaplatil transakčné poplatky bankám a kartovým spoločnostiam, takže pri vrátení celej sumy vám zaplatím viac než som utŕžil. A to ešte nerátam ďalšie manipulačné a účtovné náklady v súvislosti s prijatím a následným vrátením sumy.

S vedomím toho všetkého vám ponúkam 14-dňovú garanciu vrátenia peňazí bez akýchkoľvek otázok.