eBook: Ste na ťahu!

Vedeli ste, že 9 z 10 ľudí prešľapuje stále na mieste a neskôr to ľutujú? Buď sa nevedia vybrať za žiadnym cieľom, alebo naháňajú cudzie ciele bez toho, že by to vôbec vedeli. Nedokážu sa naštartovať ku zmene ani vidieť veci z inej perspektívy. Bránia si dosiahnuť to po čom túžia a tak znova s vypätím všetkých síl zažívajú sklamanie.

Naštartujte sa!

Prispôsobujete sa dobe a klamete sami seba, že robiť veci rovnako ako to robia ostatní je zárukou spokojnosti? Žiaľ neuvedomujete si, že oni robia to isté, a možno sa vôbec necítia šťastní. Napriek tomu ich kopírujte a oni kopírujú vás. Už sa ani nedá povedať, kto je originál a kto kópia. Buďte sami sebou!

 

Veríte dogmám, ktoré vám doposiaľ priniesli iba sklamanie? Dobre sa uč a nájdi si skvelú prácu! Určite túto mantru poznáte. Ak nie ste práve ten jeden z desiatich tak ste s veľkou pravdepodobnosťou aj vy nasadli na vlak tejto celospoločenskej dogmy a čakáte kam vás zavezie. Možno vám dobré vzdelanie a skvelá práca zarobili na hypotéku a možno aj na leasing. A možno takú prácu stále iba hľadáte. No tak, či tak sa v živote možno cítite nenaplnení. Zmeňte to!

 

Ste len divákom v predstavení niekoho iného? Uviazli ste v zamestnaní, ktoré vás už nenapĺňa, ale iba živí a tak každé ráno vstávate, aby ste mohli po vychodenej cestičke kráčať životom na miesta kde ste nešťastní. Vykročte iným smerom!

 

Dobrovoľne ste zamotali svoj vlastný čas do sociálnych sietí a neviete ho odtiaľ vymotať. Potreba nič nezmeškať a byť neustále v obraze toho čo sa deje sústavne odčerpáva vašu pozornosť a už vám nezostáva čas na skutočný život. Zdieľate, lajkujete, komentujete a nežijete. FOMO - tak sa tomu hovorí v angličtine. Fear of missing out, čo v preklade znamená strach z toho, že niečo zmeškáte. Iróniou osudu je, že zatiaľ čo sa bojíte, aby ste nezmeškali niečo z online života, zmeškávate niečo dôležité v realite. Budujte svoj reálny život!

 

...a mohol by som pokračovať

 

Spôsobov ako môžete zmeškať svoj vlastný život je nespočetne veľa. Dnešný svet je plný nenápadných odbočiek, ktoré vás, pokiaľ si nedáte pozor, odvedú od toho dôležitého. Od zodpovednosti za kvalitu vlastného života! Od trávenia času tými vecami, ktoré sú pre vás naozaj dôležité a môžu vám do života priniesť hojnosť a pohodlie.

 

A je to ešte horšie! Pragmaticky vzaté ak v živote zlyhávate potom je úplne jedno prečo v zlyhávate. Je dokonca jedno, či viete prečo je to tak, alebo v tom iba tápete. Isté je len to, že spôsob myslenia a správania, aký ste mali doposiaľ vás priviedol tam kde ste teraz. A pokiaľ nič nezmeníte nič sa nezmení.

 

Tak to v živote funguje! Váš súčasný stav je iba odrazom minulých rozhodnutí. A rozhodnutia robíte preto, že ste o niečom presvedčení. Tragédiou je, že o svojich presvedčeniach ani len netušíte. Sú ukryté hlboko vo vás a potichu vás ovplyvňujú pri každom kroku. A budú to robiť aj naďalej. 

Našťastie je tu jednoduché riešenie!

Ak chcete iný život potrebujete sa naštartovať ku zmene!

Dovoľte mi ukázať vám ako na to. Predstavujem vám ebook osobnostného rozvoja s názvom Ste na ťahu!

 

200 strán pútavého čítania, pri ktorom chytíte nový vietor do plachiet života a vydáte sa objavovať nové horizonty, za ktorými na vás čaká pocit uznania, od seba samých, či od vášho okolia. Uvidíte svoj vlastný kompas a získate tak úľavu pred blúdením v začarovanom kruhu. Začujete vnútorný hlas nech už vám našepkáva čokoľvek. Či nevyhnutnosť sebarealizácie, lásky, lepšieho zárobku, či potrebu mať viac voľného času.

Nájdite svoj smer a doplňte palivo!

V šachovej partii života ste totiž Vy jedinou figúrkou, ktorou môžete zmysluplne hýbať, aby ste mohli byť šťastní. Tak na čo ešte čakáte?

Začnite sa rozhodovať sami za seba a vstúpte na scénu svojho života, pretože divákom sa netlieska.  Nepreseďte svoj život v hľadisku sklamania!

Zbavte sa slepoty starých pohľadov na život, ktoré vás držia v zajatí nespokojnosti. Objavte nové pohľady na to čo ste si mysleli, že už poznáte a doprajte si vďaka tomu viac životnej radosti, peňazí, voľného času či uznania. Čohokoľvek po čom túžite.

 

Kto som?

Boris Rybár

Volám sa Boris Rybár a venujem sa osobnostnému rozvoju a koučigu jednotlivcov. Dnes vám predstavujem ebook z oblasti osobnostného rozvoja - Ste na ťahu!

Naučím vás v ňom niekoľko dôležitých princípov, ktoré vám pomôžu správne sa naštartovať!

 

Realita je to ako svet vnímate!

 

To je to najdôležitejšie čo vám viem povedať a hoci to znie ako klišé trvám na tom! Dôvod, prečo to veľa ľudí považuje za frázu je ten, že nevedia ako to uchopiť. Nikto ich nikdy neučil, čo je to vnímanie a už vôbec ich neučili ako sa dá vnímanie sveta zmeniť.

 

A pritom je to veľmi jednoduché!

 

Vnímanie sveta sa mení dvomi vecami, ktoré spolu úzko súvisia. Novými informáciami a novými skúsenosťami. A to sú presne tie dve veci, ktorým sa ľudia vyhýbajú pretože je nepohodlné niečo sa učiť. 

 

Ak vás bude bolieť chrbát a ja vám poradím aby ste chodili plávať nebudete to chcieť počuť. Vás predsa boli chrbát pri sedení tak čo s tým má plávanie? Možno plávať ani neviete a nemienite to ani skúšať lebo výsledok je neistý. Záruky! To je to čo si mozog pýta. 

 

Nemáme radi zmenu. 

 

Rutina nám dáva pocit istoty, dokonca aj istoty sklamania. Stále je to ale istota. A tak robíte iba to čo ste doteraz robili a nerobíte nič čo ste doteraz nerobili. Utvrdzujete sa vo svojom aktuálnom vnímaní sveta. Potvrdzujete si súčasnú realitu. So starými spôsobmi čakáte na nový výsledok. 

 

Lenže ak výsledok vášho života nie je dielom vášho prístupu tak potom čo to je? Zázrak? To je to na čo čakáte? Ak by aj nastal budete na výsledok vďaka zázraku naozaj hrdí? 

 

Či tomu veríte alebo nie, vo svojom živote ste stále na ťahu.

 

Včera, dnes, zajtra. Stále. Ste jediná figúrka, ktorou môžete zmysluplne pohybovať. Je dôležité poznať správne ťahy a hlavne hýbať sa!

 

Bude to fungovať?

Bude! Neskromne poviem, že som najlepšou zo svojich referencií. S nikým iným nemám v živote toľko skúseností a tak blízky vzťah ako sám so sebou. A so všetkou vážnosťou Vám hovorím, že to o čo sa s vami podelím v ebooku s názvom  Ste na ťahu, funguje.

 

Mne to pomohlo kariérne rásť, písať a vydávať knihy, absolvovať certifikované kurzy osobnostného rozvoja, organizovať kurzy a realizovať sa spôsobmi, o ktorých som pred rokmi ani netušil, že by ma zaujímali.

 

To všetko vďaka novému pohľadu na svet a postupnej zmene vnímania. 

Čo vám ponúkam?

1. Zábavnú a neoceniteľnú pomôcku! Váš vnútorný kompas pri hľadaní sebarealizácie, vďaka ktorému uvidíte jasnejšie horizont svojho spokojného života. Prestanete narážať do stien starých pohľadov na život a získate tak slobodu myslieť inak, konať inak a žiť inak.

 

2. Množstvo jednoduchých rád, ktoré vám pomôžu hýbať sa životom ľahšie a to bez ohľadu na to kam smerujete.  

 

3. Energetické palivo na cestu za tými najväčšími dobrodružstvami, ktoré máte ešte len pred sebou, a ktorých dosahovanie vás naplní pocitom radosti. 

 

4. To všetko na 200+ stranách, ktoré Vám prinesú viac než 3 hodiny zábavy a ponaučenie pre spokojnejší život.

 

11,90 € s DPH

 

teraz len za 6 € s DPH

Absolútne bez rizika

BEZ OTÁZOK!

 

Zmysluplné správanie, plné rešpektu k individualite druhých, má pre mňa vyššiu hodnotu ako cena, za ktorú vám ebook Ste na ťahu dnes ponúkam.

 

Ak by ste mali pocit, že ste si kúpili niečo menej hodnotné ako jedno menu v reštaurácii rýchleho občerstvenia (zhruba za takú cenu vám dnes ebook Ste na ťahu ponúkam) pokojne vám celú sumu vrátim.

 

Bez jedinej otázky! A to aj s vedomím, že nemám žiadnu kontrolu nad tým, či ste môj ebook vymazali alebo nenakopírovali niekde na internet. S vedomím, že som musel uhradiť transakčné poplatky bankám a kartovým spoločnostiam. 

 

S vedomím toho všetkého vám núkam 14 dňovú garanciu vrátenia peňazí bez akýchkoľvek otázok.

 

Naštartujte sa!

Ste na ťahu!

Táto zvýhodnená ponuka čoskoro končí.